KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509173

nr 1250 9173

Stig EH Rousk

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Stockholm, signerad. - 77. Olja på duk, 50x54

Stig EH Rousk, svensk bildkonstnär född 1934.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:23:56

26/4 16:08:26 1      1.500 kr
27/4 17:55:05 2      Vinnande bud

Stig EH Rousk

Läs mer om Stig EH Rousk