KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509173
nr 1250 9173
Stig EH Rousk
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Stockholm, signerad. - 77. Olja på duk, 50x54
Stig EH Rousk, svensk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:23:56
26/4 16:08:26
1.500 kr
27/4 17:55:05